Dakka

Moderator
 • Počet příspěvků

  16
 • Registrován

 • Poslední aktivita

 • Dny vyhrály

  1
 • Points

  2,470 [ Donate ]

Dakka last won the day on Březen 25

Dakka had the most liked content!

Reputace Komunity

4 Neutral

3 Sledující

Poslední návštěvy profilu

Poslední návštěvy jsou vypnuté a nezobrazují se ostatním uživatelům.

 1. Dakka

  Elektrikář

  1) Úřad práce je na mapě označen americkou vlaječkou, nebo ho můžete najít podle názvu v legendě mapy jako "Urad Los Santos" 2) Po vybrání práce Elektrikáře se pojedete převléknout. Na mapě najdete místo jako "Elektrikar - Satna" 3) Po převlečení si vezmete služební auto, které je hned vedle převlékání a budete čekat, až vás někdo bude potřebovat. - u žlutého kruhu na levé straně je místo pro výběr pracovního oblečení a u žlutého kruhu na pravé straně se bere firemní auto. 4) Jakmile Vás někdo bude potřebovat, objeví se to v levém horním rohu, a bude vám nastavena GPS, kam máte jet. 5) Na místě půjdete ke žluté šipce (viz foto níže) a dále se budete řídit dle pokynů. 6) Po dokončení opravy čekáte na další objednávku.
 2. Dakka

  Boxer

  1) Úřad práce je na mapě označen americkou vlaječkou, nebo ho můžete najít podle názvu v legendě mapy jako "Urad Los Santos" 2) Po vybrání práce Boxera se pojedete převléknout. Na mapě najdete místo jako "Boxerský ring" 3) Po převlečení půjdete k ringu a u ringu dáte "E" pro tréning - u dveří v pozadí je místo pro výběr "pracovního oblečení" a na místě, kde stojím se začíná tréning. 4) Po začátku tréningu počkáte na soupeře a boxujete s ním, dokud jeden z vás nepadne k zemi.
 3. 1) Úřad práce je na mapě označen americkou vlaječkou, nebo ho můžete najít podle názvu v legendě mapy jako "Urad Los Santos" 2) Po vybrání práce rallye závodníka se pojedete převléknout. Na mapě najdete místo jako "Rally satna" 3) Po převlečení si vyberete auto, se kterým chcete jet. Na mapě najdete místo jako "Rally spawner" - modrá vlaječka pod lampou je pro výběr pracovního oblečení a vlaječka za budovou je pro výběr auta. 4) Po vybrání auta, se vám na mapě objeví bod, ke kterému musíte dojet. Od tohoto bodu se začíná závodit. Začne odpočet, a poté se vám objeví bod, ke kterému musíte dojet. Jakmile k danému bodu dojedete, objeví se další bod. Těchto bodů může být několik. 5) Jakmile bude konec, tak se vám objeví, že je závod u konce a objeví se bod, který Vás navede zpět, odkud jste vyjeli.
 4. Dakka

  Popelář

  1) Úřad práce je na mapě označen americkou vlaječkou, nebo ho můžete najít podle názvu v legendě mapy jako "Urad Los Santos" 2) Po vybrání práce popeláře se pojedete převléknout. Na mapě najdete místo jako "Popelarska firma" 3) Po převlečení si vyberete auto, se kterým chcete jet. - kruh na levé straně je pro výběr pracovního oblečení a kruh uprostřed je pro výběr auta a kruh na pravé straně je pro vrácení firemního auta zpět. 4) Po vybrání auta, se vám na mapě objeví bod, ke kterému musíte dojet. Jakmile se k bodu dostanete, ukáže se Vám další bod. Může se objevit klidně i 5 bodů za sebou. 5) Jakmile bude konec, tak se vám objeví bod, který Vás navede zpět, odkud jste vyjeli.
 5. Dakka

  Kamioňák

  1) Úřad práce je na mapě označen americkou vlaječkou, nebo ho můžete najít podle názvu v legendě mapy jako "Urad Los Santos" 2) Po vybrání práce kamioňáka se pojedete převléknout. Na mapě najdete místo jako "Eddies Trucking" 3) Po převlečení si vyberete auto, se kterým chcete jet. poznámka: první čtyři auta jsou kamiony, páté auto je náklaďák s nosností 3,5t - kruh na levé straně je pro výběr aut a kruh na pravé straně je pro výběr pracovního oblečení 4) Po vybrání auta, se vám na mapě objeví bod, ke kterému musíte dojet. Jakmile se k bodu dostanete, ukáže se Vám další bod. Může se objevit klidně i 5 bodů za sebou, takže se ujistěte, že máte plnou nádrž. 5) Jakmile bude konec, tak se vám v levém horním rohu objeví, aby jste se vrátili zpět k Eddiemu a objeví bod, který Vás navede zpět do garáže, odkud jste vyjeli.
 6. Dakka

  Horník

  1) úřad práce je na mapě označen americkou vlaječkou, nebo ho můžete najít podle názvu v legendě mapy jako "Urad Los Santos" 2) po vybrání práce horníka se pojedete převléknout. Na mapě najdete jako "Horník - Satna" poznámka: V šatně je na výběr i firemní vozidlo, které můžete využít. 3) Po převlečení pojedete do dolu, na mapě jako "Horník Dul" ,a půjdete dovnitř do dolu, kde najdete interaktivní šipky, u kterých stačí zmáčknout "E" a tak začnete kopat. Surovinou, kterou budete kopat jsou kameny a budete dostávat střelný prach. 4) Kameny se musejí po nakopání očistit. Na mapě najdete toto místo pod "Horník - Cisteni kamenu" 5) Po očištění kamenů se kameny musejí vypálit. Na mapě toto místo najdete pod názvem "Horník - Tavirna". Při tomto procesu, kdy se kámen vypaluje se náhodně přemění na želeno, měď, zlato nebo diamant. 6) Když máte všechny kameny vypálené, tak kovy, které jste získali tavením kamenů prodáte u prodejce klenotů, kterého na mapě najdete pod názvem "Hornik - Prodej" TIP: co se střelným prachem si zjistěte IC 🙂
 7. ROYAL EMPIRE CZ/SK FIVEM ROLEPLAY SERVER Připojení na náš server je jednoduché, stačí postupovat podle návodu: Musíte mít nainstalované GTA V na pc. Stáhnete FiveM ZDE a nainstalujete. Zapnete FiveM a do direct connect zadáte ip: rp.royalempire.eu Nebo si v server listu najdete server pod jmenem Royal Empire. tagy: fivem, cz, sk, československý, rp, roleplay, server, casino, ekonomika, role play, nonwl, free